Domů > Obce > Veltrusy > ASPV Veltrusy, z.s. > Kocourkáč 2022

Účastnický poplatek za letní dětský tábor - Kocourkáč 2022
Plaťte pouze v případě, že již máte vyplněný registrační formulář: https://forms.gle/Ya4XSdP4oy8F91ji7 a nejste na seznamu náhradníků!

Kocourkáč 2022:

  • Účastnický poplatek: 2600 Kč
  • Členský příspěvek ASPV: 400 Kč

Cena za tábor se skládá z účastnického poplatku a členského příspěvku ASPV Veltrusy na rok 2022, který je nutnou podmínkou pro účast na táboře. Platbu proveďte nejpozději do 30. 4. 2022.

Ve formuláři vpravo vyberte, zda platíte za tábor včetně členského příspěvku či bez něj a vyplňte počet dětí, za které platíte. Variantu bez příspěvků vyberte pouze v případě, že máte za děti již zaplacené členské příspěvky na letošní rok (například ze cvičení).
(Pokud jste doposud zaplatili členský příspěvek pouze za některé z přihlášených dětí, vyberte zde platbu bez členských příspěvků a chybějící příspěvek doplaťte např. zde na portálu. Případně můžete provést dvě samostatné platby.)

Kontakt
na organizaci

ASPV Veltrusy, z.s.

Požadované údaje

Vyplňte prosím příjmení a jména dětí, za které platíte. Např. při platbě za 2 děti: "Novákovi Aleš a Jana".
Libovolná poznámka - nepovinné

Cenové údaje

Cena tábora na účastníka se skládá z částky 2600 Kč + 400 Kč členský příspěvek do ASPV Veltrusy. Níže vyberte, zda provádíte platbu za dítě včetně členského příspěvku či bez něj (pokud máte příspěvky na letošní rok již uhrazené) a počet dětí, za které platíte.

Chystáte se zaplatit poplatek za zvolenou službu.
Po zaplacení bude poplatek připsán odpovídající organizaci
do 2 pracovních dnů.
Po kliku na odkaz POKRAČOVAT budete přesměrování k platbě.

* Povinné pole